Zaloguj

WYCENA obrazów / dzieł sztuki


Data sprzedaży:2018-04-17
Numer aukcji:7083338682

 

Szacunkowa wycena
obrazów i dzieł sztuki


Oferujemy usługę profesjonalnej wyceny dzieł sztuki z zakresu malarstwa, rysunku i grafiki. Podstawowy typ wyceny jaki proponujemy to wycena na podstawie przesłanych zdjęć wykonana w pełni online. Szacunkowa wycena, którą od nas otrzymasz nie jest równoznaczna z potwierdzeniem autentyczności. Co najważniejsze - rzetelna wycena posiadanego obiektu pozwoli Ci na uniknięcie sytuacji sprzedania posiadanego obiektu poniżej jego realnej wartości rynkowej.

Prześlij nam zdjęcia całej pracy, zbliżenie sygnatury, czyli podpisu, ewentualne znaki szczególne i dodatkowe oznaczenia na odwrocie. Postaraj się jak najdokładniej opisać obiekt do wyceny – określ technikę (farba olejna, akwarela, pastel, grafika), podłoże (deska, płótno, tektura, papier) oraz podaj wymiary mierzone bez ramy - zdjęcia możesz też przesłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www.wycenaobrazow.pl

Czas oczekiwania na gotowy dokument to zwykle nie dłużej niż 48 godzin od momentu zaksięgowania płatności. Po tym czasie otrzymasz od nas mailowo dokument PDF zawierający szacunkową wycenę Twojego obrazu lub grafiki wraz z przykładowymi notowaniami aukcyjnymi analogicznych prac / obiektów z ostatnich lat.

W razie pytań prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub poprzez email: biuro@wycenaobrazow.pl

 Do każdego zlecenia wystawiamy paragon fiskalny, na życzenie fakturę VAT.

W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerami telefonu 503 51 71 71 lub (12) 421 02 34 oraz poprzez email: biuro@wycenaobrazow.pl . Dodatkowe informacje dostępne także w naszej siedzibie:

CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki, Rynek Główny 7, Kraków
 
 

Allegromat - Archiwizator Aukcji Allegro made with ❤ in Poland © 2009-2019 BESTBIT