Zaloguj

'DIONIZOS', rzeźba z BRĄZU, XIX wiek KoneserKrakow

Data sprzedaży:2018-03-01
Numer aukcji:7193658324
Cena wywoławcza:99 zł
Cena sprzedaży: 3051 zł

Dionizos

brąz

XIX wiek

Przedmiotem aukcji jest pełnoplastyczna rzeźba wykonana w całości z brązu przedstawiająca Dionizosa. Bóg wina i płodności ukazany został w pełnej postaci, stojący. W uniesionej do góry ręce trzyma węża, który jest jego symbolem i który jest częścią okrągłej podstawy na paterę lub naczynie. Dionizos ma długą brodę, jego głowę okala wieniec z bluszczu i winogron, biodra ma przepasane materiałem. Jego poza jest dynamiczna, wyraźnie widoczne są napięcia mięśni i można odczuć w pozie ciężar trzymanego przez bóstwo ciężaru.

Czas i miejsce powstania: Europa Zachodnia - XIX wiek. Technika: brąz patynowany.

Wymiary: wysokość: 61 cm, średnica podstawy: 25 cm. Stan zachowania: bardzo dobry (jedna z palmet na górnym elemencie luźna).

Do pracy (bezpłatnie) dołączamy pisemny certyfikat potwierdzający autentyczność obiektu oraz wszelkie informacje zawarte w opisie.

Gwarantujemy oryginalność, wiek oraz stan zachowania wystawianych przedmiotów. Do każdego przedmiotu zakupionego na naszych aukcjach wystawiamy paragon fiskalny, na życzenie fakturę VAT marża.

W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerami telefonu 503 51 71 71 lub (12) 421 02 34 oraz poprzez email: galeria@koneser.krakow.pl . Wszystkie wystawiane przedmioty można oglądać i odbierać w naszej siedzibie:

CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki, Rynek Główny 7, Kraków

 
 

Allegromat - Archiwizator Aukcji Allegro made with ❤ in Poland © 2009-2018 BESTBIT